Entübe edilen Özkan Uğur’un sağlık durumunda son dakika haberi! Ailesi açıklama yaptı..

Üçüncü kez lenfoma teşhisi konulan ve üç aydır yoğun bakım tedavisi gören Özkan Uğur'un sağlık durumuyla ilgili bir son dakika bilgisi geldi. Ünlü sanatçının eşi Ayşen Uğur ile oğlu Alişan Uğur, bugün sosyal medya hesaplarından, "Tedavinin yan etkilerinden kaynaklanan sorunların Allah'ın izniyle hızla çözüleceğine inanıyoruz." ifadelerinin yer aldığı bir paylaşımda bulundu.

Entübe edilen Özkan Uğur’un sağlık durumunda son dakika haberi! Ailesi açıklama yaptı..

2013 yılında lenfoma teşhisi konulan ve tedavi görerek üç kez kanseri yenen MFO grubunun üyelerinden Özkan Uğur'un yoğun bakıma kaldırıldığı ve entübe olduğu öğrenildi.

Sekiz ay önce tekrar rahatsızlanan Özkan Uğur, yoğun bakım ünitesine kaldırılmış ve tedavisine başlanmıştı. Geçtiğimiz haftalarda sanat dünyasının isimsiz olarak paylaştığı "beyaz kan arıyoruz" başlığı ile yayınlanan ilanın Özkan Uğur' ait olduğu öğrenildi. Kan bulunmasının ardından böbrek yetmezliği de bulunan sanatçı entübe edildi.

Özkan Uğur’un sağlık durumu

EŞİ VE OĞLUNDAN 'DUALARINIZI ESİRGEMEYİN' MESAJI

Hayranları ünlü isim hakkında müjdeli haberi beklerken Özkan Uğur'un eşi Aysun Uğur ile oğlu Alişan Uğur, bugün Instagram hesabı üzerinden yaptıkları açıklamayla usta sanatçının sağlık durumuyla ilgili şu bilgileri paylaştı:

"Özkan Uğur'un tedavisi devam ediyor ve ve kendisi 29 Mayıs'tan beri yoğun bakımda. Dünden itibaren durumuyla ilgili çok güzel haberler gelmeye başladı. Doktorların büyük çabaları ve Allah'ın izniyle tedavilerin yan etkilerinin yarattığı sıkıntıların kısa sürede giderilip yoğun bakımdan taburcu edileceğine inancımız tamdır. Lütfen kaynağı belirsiz olumsuz haberleri kabul etmeyiniz. Umarım yakında güzel haberler veririz.

Ailemizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz. Dualarınızı esirgemeyin."