Farah Zeynel Abdullah'ın Bihter galası tarzı sınıfta kaldı

Farah Zeynep Abdullah, Bihter filminin galasında giydiği elbise ile sosyal medyadakilerin diline düştü! Eleştiriler ardı ardına geldi. İşte o elbise...

Farah Zeynel Abdullah'ın Bihter galası tarzı sınıfta kaldı

Prime Video platformunda seyirciyle buluşan Taff Pictures imzalı "Bihter" filminin galası dün akşam Sait Halim Paşa Yalısı'nda gerçekleşti. Ancak film açılışıyla birlikte başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah'ın giydiği özel tasarım elbise, sosyal medyada büyük bir tartışma başlattı.

Abdullah'ın giydiği dünyaca ünlü markaya ait özel tasarım elbisenin fiyatının tam 124 bin TL olduğu ortaya çıktı. Galada poz veren Abdullah'ın kıyafetinin pahalı fiyatı, sosyal medyada alay konusu oldu. Birçok kullanıcı, oyuncunun kendini film için feda ettiği şeklinde ironik yorumlar yaparken, özellikle kıyafetin "korkunç" bulunan fiyatı da dudak uçuklattı.

bihter gala

Sosyal medya platformlarında hızla yayılan fotoğraflar ve yorumlar arasında, "Uyumadan önce kafamda yaptığım kombinin aynadaki yansıması", "Kendini Bihter filmi gündem olsun diye feda etmiş", "Firdevs Yöreoğlu Katya yerine seni şamarlardı" ve "Aptallık etme sen Bihter Ziyagil'sin" gibi esprili ve eleştirel ifadeler dikkat çekti.

Bu olayla birlikte, film galasının yanı sıra oyuncunun giydiği kıyafetin fiyatı da büyük bir ilgi çekti. Farah Zeynep Abdullah'ın "Bihter" karakterine hayat verdiği film, gişe rekorları kırarken, galadaki bu olay ise sosyal medyada uzun süre konuşulmaya devam edecek gibi görünüyor.