İstanbul'da korkunç cinayet: Sokak ortasında satırla öldürdüler

Sultanbeyli'de korkunç bir cinayetin yaşandığı bilgisi paylaşıldı. Yabancı uyruklu olduğu öğrenilen Hüseyin Birkavi, eşinin iki erkek kardeşi tarafından mutfak bıçağıyla saldırıya uğradı. Sokakta yürüdüğü sırada bıçaklanarak ağır yaralanan Birkavi, aldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Saldırıyı gerçekleştiren iki yabancı tutuklandı. Olay anı cep telefonu kamerasına an be an yansıdı.

İstanbul'da korkunç cinayet: Sokak ortasında satırla öldürdüler

Korkunç olay, saat 14.00 sularında Sultanbeyli ilçesine bağlı Abdurrahmangazi Mahallesindeki Sakarya Caddesi'nde gerçekleşti. İddiaya göre, yabancı uyruklu olduğu söylenen Hüseyin Birkavi, sokakta yürüdüğü esnada, bir otomobil ile yanında duran eşinin kardeşleri M.Ç. ile A.Ç.'nin arasında bir tartışma çıktı. Olayın kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüşmesi sonrasında Hüseyin Birkavi aldığı bıçak darbeleriyle kanlar içinde yere yığıldı.

İstanbul'da korkunç cinayet

Haber verilmesi üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri yönlendirildi. Sağlık ekiplerinin olay yerinde ilk müdahalesini yaptığı Hüseyin Birkavi, hemen ambulansa alındı hastaneye kaldırıldı. Birkavi'nin doktorların tüm çabalarına rağmen kurtarılamadığı ve hayatını kaybettiği bilgisi paylaşıldı.

Olay anı bir vatandaş tarafından cep telefonunun kamerasıyla kayda alındı.