Özge Ulusoy'dan Çeşme tatilinde 20'lik kızları kıskandıran şov!

Tatil sezonunu Çeşme'de annesi ve kız kardeşiyle birlikte açan Özge Ulusoy, geçtiğimiz günlerde ünlü bir plajda görüntülendi. Kaslı vücuduyla dikkatleri üzerine çeken Ulusoy, 20 yaşındaki kızları kıskandırdı. Güzel model, sahilde neredeyse şov yaptı.

Özge Ulusoy'dan Çeşme tatilinde 20'lik kızları kıskandıran şov!

2003 yılında katıldığı güzellik yarışmasında ikinci olduktan sonra en çok podyuma çıkan isimlerden biri haline gelen Özge Ursoy'un son hali dikkat çekti. Güzel modelin yüz değişimi yıllar içinde birçok kez konuşulurken takipçilerinin de dikkatinden kaçmadı. 

Özge Ulusoy

Özge Ulusoy, yüzünde yaptırdığı dönüşümü hakkında şunları söyledi: "Şimdiye kadar yüzüme hiç bıçak değmedi. Yalnızca botoks ve dolgu yaptırdım"

Özge Ulusoy

Uzun süredir modellik yapan ve aynı zamanda da sunuculuk deneyimi olan Özge Ulusoy sonunda annesi ve kız kardeşiyle Çeşme'ye gitti. 

Özge Ulusoy

Tatil öncesi İstanbul'un karmaşasından uzaklaşmak ve biraz da olsun kafasını dinlemek ieteyen güzel manken, yaz sezonunu muhteşem bir şekilde açtı.

Özge Ulusoy

Fit görünümüyle 20’lik kızları kıskandıran özge Ulusoy, denizde yüzdükten sonra iskeleye geçti ve bir dönem çok yakın olduğu arkadaşı Habibe Duman ile sohbet etti.