Şeyma Subaşı seksi bikinisiyle eski eşlerine adeta nispet yaptı

Televizyoncu Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı, özel hayatıyla sık sık dikkatleri üzerine çekiyor. Son olarak Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile muhteşem bir düğünle evlenen Subaşı'nın evliliği kısa sürede son bulmuştu. İşte Şeyma Subaşı'nın cesur bikini pozu...

Şeyma Subaşı seksi bikinisiyle eski eşlerine adeta nispet yaptı

29 Eylül'de tek celsede boşanan Subaşı ve Alsaloussi'nin ayrılığı, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Şeyma Subaşı'nın adı, birçok ünlü isimle aşk iddialarına karışırken, bu iddialara karşılık olarak "Boşandığımdan beri 4 aydır belki daha fazla kimsenin elini bile tutmadım" şeklinde yanıt vermişti.

Öte yandan, Subaşı'nın yakın çevresine göre, "Meedo" olarak bilinen Mohammed Alsaloussi, başka bir isimle ilişkiye başlamıştı. Ancak Subaşı, sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanarak, geçmişte kendisine bikini giymeme yasağı koyan eski eşine meydan okudu.

ŞEYMA SUBAŞI BİKİNİSİYLE ADETA NİSPET YAPTI

ŞEYMA

Son paylaşımında, Subaşı, minik bir bikinisiyle ayna karşısında poz vererek cesur bir görüntü sergiledi. Bu paylaşım, magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı ve dikkatleri üzerine çekti.