Advert

BAŞARILI SPORCULARA BİRER MADALYA DA BAL' DAN

Okul İl Sporları Müsabakaları' nda, Bafra Anadolu Lisesi' ni başarıyla temsil eden sporcu öğrenciler; kupalarını Samsun' da düzenlenen Ödül Töreni' nde alırken.sprculara birer başarı madalyası da BAL' dan geldi.

BAŞARILI SPORCULARA BİRER MADALYA DA BAL' DAN

Bafra Anadolu Lisesi Kızlar  Voleybol B Takımı, Samsun Okul Sporları 2. lik Kupası' nı alırken, Vezirköprü Anadolu Lisesi 1. ve Vezirköprü Fen Lisesi ise 3. olmuştu.

Ayrıca, yine Bafra Anadolu Lisesi Erkekler Masa Tenisi Takımı da Okul Sprları Müsabakaları' nda Samsun 4. lük Kupası' nı elde etmişti.

BAL, gerek Kız Voleybol B Takımı gerekse de Erkekler Masa Tenisi Takımı sporcu öğrencilerini; Karne Töreni rogramı' nda verdiği başarı madalyaları ile de ayrıca onore etti.

Başarılı sporcu öğrencilerin madalyaları, okulun Beden Eğitimi öğretmenleri Zeki DURSUN ve  Murat KOL  ile Okul Müdürü Yıldıray BAŞ tarafından verildi. Törende Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet AliKatipoğludahazır bulundu.Katipoğluda Karne Töreni' nde sınıflarında ilk 3 dereceye giren BAL öğrencilerine başarı belgelerini verdi.

Okul Müdürü Yıldıray BAŞ " Öğrencilerimiz sadece eğitimde değil;sportif, kültürel ve sanat gibi birçok etkinlik ve projelerde de yüzümüzü güldürüp başarılı oluyorar. Kendileriyle BAL olarak gurur duyuyoruz. Tebrik ederiz. " dedi.

Oktay ZERRİN- Bafra

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”