Advert

BİSİKLETÇİLERDEN BAFRA' DA ŞEHİR TURU

Bafralı İşitme Engelli ve birçok yarışmalarda önemli dereceleri olan, 2011 Eylül'de İstanbul-Bafra arasında "Zafere Doğru" adlı organizasyonda, 878 km pedal çevirip Batı Karadeniz'i geçen ilk İşitme Engelli Türk Bisikletçisi unvanına sahip Mustafa Önder Atik ve Bafraı bisikletçi arkadaşları Bafra' da buluştular.

BİSİKLETÇİLERDEN BAFRA' DA ŞEHİR TURU

Samsun ilinde yapılan Uluslararası Spor Müsabalalrı' na da Türkiye Bisiklet Takım Kaptanı olarak katılan ve 23. lük gibi önemli başarıya imza atan İştme Engelli Milli Bisikletçi Mustafa Önder Atik, Ordu Fatsa' da öğretmen olarak görev yapıpmemleketiBafra' ya geldi ve Bafralı 50 bisikletçi arkadaşı ile buluştu.Atik şunları söyledi:

" Yaklaşık 50 Bafralı kardeşimizle attığımız şehir turuyla bizleri onurlandıran Bafra Bit Ekibi' ne ve tüm katılımcılara teşekkür ederim.

Her cuma akşamı, Bafra' da yaşayan insanlarla birlikte gerçekleştirdikleri şehir turuyla bisikletli yaşamın gelişmesine katkı sağlayan @bafrabit ekibine, 29 Haziran Cuma akşamı gerçekleştirecekleri şehir turuyla gösterdikleri vefadan dolayı çok teşekkür ederim.

Gönül aranızda olmak istiyor, inşallah en kısa zamanda ve ilk fırsatta hep birlikte pedal çevirmek dileğiyle. Selam ve sevgilerimle. "

50 bisikletçi, Milli Bisikletçi Mustafa Önder Atik ile 29 Haziran Cuma akşamı, saat 21.00' da Bafra Cumhuriyet Meydanı' ndaki fıskiyeli havuz başında toplandıp 100. Yıl Bulvarı ve diğer güzergahlarda toplu bisiklet turu gerçekleştirdiler.

Haber: Oktay ZERRİN- Bafra

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
ROSE KÖPEK ÇOCUKLARIN İLGİ ODAĞI OLDU
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”
AKCAGÖZ: ”ŞEHİTLERİMİZE ŞÜKRAN DOLUYUZ”